Família

dokument
Mladá rodinka sa tešila z rodinného života a malého syna Miška. Po čase sa mama s otcom rozhodli , že chcú , aby ich synček nebol sám a tak mu po pár týždňoch mohli oznámiť dobrú správu, že bude mať bračeka alebo sestričku. Začiatky tehotenstva prebiehali normálne, no už po prvých krvných testoch sa situácia komplikovala. Výsledky neboli dobré a tak nasledovali nové a ďalšie testy. Tehotenstvo sa stalo obdobím stresu. Ďalšie a ďalšie testy len potvrdzovali, že dieťa bude mať vážny zdravotný postih. Nasledovala amniocentéza, ktorá preukázala závažnú genetickú chorobu s vážnym poškodením srdca. Keď sa Mirka dozvedela výsledky, hneď volala svojmu manželovi, lekárovi, do práce. Ten vedel, že situácia je vážna. Svojej Mirke vysvetlil, že ich dcérka bude žiť iba pár dní. Dlho, veľmi dlho sa rodičia malej Lady o tom rozprávali. Mirka ako hlboko veriaca, bola presvedčená, že to tak má byť, že dcérku chce priviesť na svet. Manžel súhlasil a tak čakali na jej príchod. Nakoniec Lada prežila v láskavom kruhu svojej rodiny dva mesiace a rozhodla sa odísť. Začala slabnúť a všetci tušili, že sa ich chystá opustiť. Udialo sa to v tichosti, celá rodina bola doma spolu a tak sa s ňou mohli všetci rozlúčiť. Sú vďační aj za to, že mali šťastie a Plamienok im pomohol, aby Lada mohla svoj život prežiť v kruhu svojej rodiny doma a s láskou. Ako sa vyjadrila pani Mirka, ak by to malo pomôcť aspoň jednej rodine s nevyliečiteľne chorým dieťaťom, vyrozprávanie ich príbehu stálo za to.
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 23:05

Zopár správnych chlapov

film Prima 22:15

Piráti Karibiku - Na konci sveta

film HBO 22:25

Noe

Dobr. film USA (2014). Koniec sveta je len začiatok. Svet už zachránilo mnoho hrdinov, ale Noe bol prvý. Jedna z najstarších legiend ľudstva dostala novú podobu, akú ste doteraz ešte nepoznali. Vo…
film JOJ Plus 16.12. o 20:35

Hobit: Bitva pěti armád

film Prima Cool 17.12. o 20:00

Smrtonosná pasca 3

film JOJ Plus 15.12. o 23:05
Dostávajte Tv tipy na svoj email