Horná Dolná

seriál
Všeobecná anotácia: Seriál, ktorý na Slovensku spôsobil doslova ošiaľ, bude pokračovať ďalšími novými epizódami. Komediálny megahit Horná Dolná skvele vystihol typické prostredie slovenského vidieku. Každá obec predsa má svojho starostu, farára, krčmárku, asistentku, štamgastov, veterinára, či policajta. Tých z Hornej Dolnej stvárňujú špičkoví herci a obľúbil si ich azda každý. Ďalšie epizódy prinesú ich nové, originálne a vtipné príbehy, ktoré si opäť zamilujú diváci z celého Slovenska. Chaotický starosta Karol Frlajz - Peter Sklár, ambiciózna a vydajachtivá kultúrna referentka Erika Bednáriková - Petra Polnišová, krásna a rázna krčmárka Tereza Pekná v podaní Zuzany Kubovčíkovej Šebovej, nekompromisná učiteľka Zdenka Frlajzová - Marta Sládečková, jej popletený syn Lacko Frlajz - Peter Brajerčík, najväčší frajer v dedine a hrdý majiteľ kultovej „rapidečky“ Ďuro Brmbalík - Daniel Heriban, kňaz Ján Chalupka ml. - Marek Majeský, ktorý stále verí, že ľudia sa môžu zmeniť k lepšiemu, jeho otec – veterinár Ján Chalupka, ktorý sa neostýcha liečiť aj ľudí - Štefan Kožka, neohroziteľný ochranca poriadku - Michal Kubovčík ako policajt Stano Sojka a miestni opilci Bystro - Matej Landl, Kokos - Roman Slanina a Tunel - Juraj „Šoko“ Tabaček – títo všetci na vás čakajú aj v roku 2020. Herecký tím úspešného seriálu na jeseň 2019 rozšírila herečka Alena Pajtinková, ktorá stvárňuje svojráznu kaderníčku Mariku. O poriadnu dávku zábavy sa opäť postarajú aj obľúbené vedľajšie postavy ako napríklad nenapodobiteľný turecký kamionista, ktorému svoju tvár prepožičal Roman Pomajbo.
Hrajú P. Polnišová, P. Sklár, Z. Kubovčíková Šebová, M. Kubovčík, M. Majeský, P. Brajerčík
Rok výroby 2018
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Souboj Titánů

Fantasy film USA/VB (1981). Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu...
film Nova Cinema 20:00

Chart Show

zábava Markíza 20:30

Papierové mestá

film JOJ Plus 23:00

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.