Šiesty zmysel

seriál
I. 8 Carrie pomáha vo vyšetrovaní vraždy advokátky Mary Hansenovej. Spomenie si, že videla v aute spať Marynho spolubývajúceho – Kevina McMillana, ktorý po ťažkej alkoholickej noci ostal v aute. Kevinovi poskytne alibi jeho kamarát Joe Williams a Carrie naznačí, že vrah by mohol byť niekto z internetovej zoznamky, na ktorú Mary chodila. Miesto činu len potvrdí, že útočníka Mary dobre poznala. Carrie si tiež bolestne spomenie. ako sa jej matka celé roky pokúšala vymazať jej zavraždenú sestru z ich životov.
Hrajú P. Montgomeryová, D. Walsh, M. Gaston
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Souboj Titánů

Fantasy film USA/VB (1981). Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu...
film Nova Cinema 20:00

Chart Show

zábava Markíza 20:30

Papierové mestá

film JOJ Plus 23:00

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.