Vtierka Castle II (3)

seriál
Krimiseriál USA (2009). V New Yorku sa koná Týždeň módy, počas ktorého niekto brutálne zavraždí nádejnú mladú modelku. Castle a Beckettová pri vyšetrovaní v prostredí modelingu okamžite narazia na viaceré podozrivé osoby – nepríjemného stalkera, „najlepšiu“ kamarátku a absolútne odporného fotografa. Rozhodujúci dôkaz im však na prekvapenie „dodá“ aplikácia na mobile mŕtvej modelky... Richard Castle je úspešný spisovateľ, ktorý práve dokončil sériu svojich mysterióznych príbehov. Naplno si užíva svoj úspech a peniaze, ženy mu padajú k nohám. Vnútorne sa však cíti vyčerpaný, písanie nového románu uviazlo na mŕtvom bode, hoci si to nechce priznať. Jeho život sa však dramaticky zmení, keď za ním na večierku príde detektívka Kate Beckettová a začne ho vypočúvať. Neznámy páchateľ totiž začal v praxi "rekonštruovať" zločiny z jeho kriminálnych príbehov. Rick uzatvorí spojenectvo s pôvabnou Kate a dúfa, že spoločnými silami sa im podarí prípad vyriešiť.
Réžia Dwight H. Little
Hrajú N. Fillion, M. C. Quinnová, S. Dever, S. Sullivanová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Souboj Titánů

Fantasy film USA/VB (1981). Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu...
film Nova Cinema 20:00

Chart Show

zábava Markíza 20:30

Papierové mestá

film JOJ Plus 23:00

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.