C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV (23/23)

seriál
Krimiseriál USA/Kan. (2004). Žena, ktorú zbili a znásilnili, útok prežije a jednoznačne identifikuje násilníka. Podľa testu DNA však podozrivý muž nemohol spáchať zločin, pretože genóm páchateľa z miesta činu patrí inému. Podozrivého musia prepustiť na slobodu, ženu opäť prepadnú, znásilnia, no tentoraz aj zabijú. Kriminalisti musia rozlúsknuť záhadu - ako môže nezvratný dôkaz klamať? William Petersen ako forenzný expert Gil Grissom vedie elitnú skupinu súdnych vedcov z Las Vegas, ktorá rieši prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta zločinu a analýzy nájdených stôp v druhom najlepšie vybavenom laboratóriu v USA.
Réžia K. Fink
Hrajú W. L. Petersen, M. Helgenbergerová, J. Foxová, G. Eads, G. Dourdan, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall
Rok výroby 2004
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Souboj Titánů

Fantasy film USA/VB (1981). Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu...
film Nova Cinema 20:00

Chart Show

zábava Markíza 20:30

Papierové mestá

film JOJ Plus 23:00

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.