Súdna sieň

zábava
Vráť sa k milenke! SR (2014). Nevera je zrejme najčastejším dôvodom rozpadu manželstva. Jednorazové zlyhanie partner prehodnotí, zváži pre a proti, analyzuje príčinu, prečo k nevere vlastne došlo. Ale ak niekto rok udržiava milenecký vzťah, pravdepodobne nejde len o nedostatok sexu. V takom prípade sa len veľmi ťažko hľadajú klady manželstva pre jeho zachovanie. Martina sa dozvedela o tom, že Tibor sa pravidelne stretáva zo svojou bývalou milenkou, a preto sa rozhodla pre radikálne riešenie. Chce sa rozviesť. Takéto sklamanie a podraz zo strany manžela teda rozhodne nečakala.
Réžia Braňo Mišík
Hrajú Janka Buršáková
Rok výroby 2014
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Souboj Titánů

Fantasy film USA/VB (1981). Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu...
film Nova Cinema 20:00

Chart Show

zábava Markíza 20:30

Papierové mestá

film JOJ Plus 23:00

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.