Dr. House VI (1/22)

seriál
Seriál USA (2009). Na dne I. Dr. House sa lieči v Mayfieldskej psychiatrickej liečebni zo závislosti od Vicodinu. Doktor Nolan mu sľúbi, že ak bude poctivo užívať lieky a ostane v liečebni dostatočne dlho, pomôže mu znovu získať lekársku licenciu. House sa chce zbaviť závislosti od Vicodinu. Po detoxikácii v psychiatrickej liečebni však sabotuje liečbu aj prácu doktorov. Svojím správaním provokuje ostatných pacientov k nepredvídaným reakciám a celkovo dáva najavo, že si presadí svoje. Pacientovi Stevovi, ktorý verí svojim bludom, dá na chvíľu pocítiť hlboké šťastie, aby vzápätí poznal, že človeka ovládaného bludmi nedokáže ustrážiť pred ním samotným a zaviní jeho ťažké zranenia. A v tej chvíli nastane zvrat... Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia K. Jacobsová
Hrajú H. Laurie, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, L. Edelsteinová, J. Morrisonová, P. Jacobson, O. Wildeová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Souboj Titánů

Fantasy film USA/VB (1981). Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu...
film Nova Cinema 20:00

Chart Show

zábava Markíza 20:30

Papierové mestá

film JOJ Plus 23:00

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.