Zoo II (8)

seriál
Jackson se dozví, že jeho matka záhadně zmizela. Proto celý tým letí do Botswany, aby ji našli. Během letu je letadlo přepadeno generálem Daviesem a jeho vojáky. Členům týmu se ale podaří vojáky přemoci a zajmout generála. Abraham ho mučí a dozví se, že Robert je stále naživu, ale nechá si tu informaci pro sebe. Jamie, která začíná cítit náklonnost k Loganovi, zjistí, že generála Davise do letadla dostal právě on. Cítí se zrazená, střelí ho uspávací šipkou a vyhodí z letadla. Když dorazí do Botswany, celou vesnici, ve které žila Jacksonova matka, najdou vyvražděnou.
Hrajú J. Wolk, N. Arnezederová, N. Anozie, K. Connollyová
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Souboj Titánů

Fantasy film USA/VB (1981). Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu...
film Nova Cinema 20:00

Chart Show

zábava Markíza 20:30

Papierové mestá

film JOJ Plus 23:00

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.