Modrý kód (239)

seriál
Lauře dochází, že Prokop ji má jenom do postele. Mery pochopí, že Tomášek má své „lesní aktivity” jako náhradu za mise. Nakonec mu řekne, ať jede na misi. Také Markéta dojde ke stejnému názoru. Hejtmanka Růžičková jmenovala Kamila šéfem odboru zdravotnictví na kraji. Kamil přichází na urgent takzvaně „na kontrolu“, ve skutečnosti ho baví prudit. Užívá se toho vrchovatě. Vali je na dně. Růženka je v nemocnici a Deniska má problémy ve škole.
Réžia V. Moravec
Hrajú S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, P. Pagáčová, I. Chmela, M. Procházková
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Souboj Titánů

Fantasy film USA/VB (1981). Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu...
film Nova Cinema 20:00

Chart Show

zábava Markíza 20:30

Papierové mestá

film JOJ Plus 23:00

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.