Julie Lescautová IV (12)

seriál
Neškodný voyeur Miren oznámi, že videl ďalekohľadom z okna prepadnutie ženy v protiľahlom dome. V spomínanom byte však Julie Lescautovú a jej spolupracovníkov privíta žena, ktorá poprie, že by sa na nej niekto dopustil násilia. Vzápätí je však Miren zavraždený a Julie je presvedčená, že oba zločiny spolu súvisia. Podozrenie posilnia zistenia, že v byte polícia nehovorila so skutočnou nájomníčkou - doktorkou Annabelle Durandovou, ktorú o pár hodín nájdu zavraždenú. Zločin maskuje fingovaná autonehoda s následným požiarom auta. Analýzou v databáze recidivistou sa podarí vytipovať ako podozrivého páchateľa automechanika Sebastiana Bernarda a tiež totožnosť ženy, ktorá sa mala za doktorku vydávať. Tou by mala byť bývalá prostitútka a zlodejka Aurelie Richardová. Polícia zatkne ako hlavného podozrivého Bernarda, ale v dôkaznej núdzi ho musí prepustiť.
Réžia A. Wermus
Hrajú V. Genestová, M. Diouf, R. Marx, A. Desseaux, J. P. Rouve a ďalší
Rok výroby 2003
Krajina Francúzsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

A-Team: Posledná misia

Komédia USA (2010). Máte problém? Okradli vás, podviedli vás, ublížili vám? Najmite si A-Team! Nie sme žiadne béčka. Sympatická štvorica vojnových veteránov si dokáže poradiť v každej situácii a…
film JOJ Plus 20:25

Unavení slnkom 2: Odpor

film ČT 2 23:25

Pamětnice

film TV Barrandov 22:35

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Markíza 30.5. o 22:45

Návrat temného rytiera

film Dajto 25.5. o 20:15

Transformers

film Prima Cool 31.5. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.