Najužitočnejší hráč 2

film
Komédia Kan./USA (2001). Oblečte ho a buďte si istí, že rozosmeje každého! Šikovný šimpanz Jack sa vrátil. Korčuľujúci zvierací zázrak sa stal najväčšou športovou hviezdou Seattlu. Ale keď ho falošne obvinia z uhryznutia súpera a vylúčia, Jack presedlá na skejtbord a zvládne ho dokonale. Presvedčte sa sami! Život šimpanza Jacka v prírodnej rezervácii El Simian ovplyvní túžba po návrate do hokejového mužstva, ktorého úspešnou hviezdou bol v minulosti práve on. Vracia sa do Seattlu, mesta svojich športových začiatkov, kde ho nadšený tréner predstavuje hokejovému tímu "opičiakov", nazvanom po bývalom spoluhráčovi. Ale nikto z Jackových nových kolegov neverí v jeho schopnosti, dokonca odmietajú trénovať so šimpanzom, veď vyjdú len na posmech. Mužstvo "opičiakov" v dôležitom zápase prehráva, ale nástupom Jacka na ľadovú plochu sa nepriaznivý stav veľmi rýchlo mení. Šimpanzova kariéra však netrvá dlho, vďaka zákernému trénerovi slabšieho mužstva napokon Jacka vylúčia z mužstva za údajné uhryznutie súpera. Šimpanz Jack zmizne a niet po ňom ani stopy. Jeho kolegovia a priatelia vypisujú za jeho nájdenie odmenu 5000 dolárov. Medzitým skľúčený a zúfalý Jack blúdi sám ulicami Seattlu. Ale nie dlho. Keď sa náhodou skamaráti s chlapcom Benom, spojí ich silné citové puto nielen vďaka osamelosti, ktorú prežívajú, ale aj vďaka láske k športu. A tak sa spoločne naučia majstrovsky jazdiť na skejtborde!
Réžia R. Vince
Hrajú C. Bancroft, R. Karn, S. Goodman, B. Burnquist, R. Costanzo, P. Cranshaw, D. Kaye, O. Muirhead, T. Ruptash, T. Alcantar, R. Galetti, I. Bagg, G. Lynch, M. Altonová
Rok výroby 2001
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Souboj Titánů

Fantasy film USA/VB (1981). Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu...
film Nova Cinema 20:00

Chart Show

zábava Markíza 20:30

Papierové mestá

film JOJ Plus 23:00

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.