Vraždy v Brokenwoode II (3)

seriál
Úlovok dňa. Krimiseriál N. Zél. (2015). Jared si chce skoro ráno zasurfovať, ale nájde pascu na homáre, v ktorej je namiesto kôrovcov ľudská ruka. Detektív Mike Shepherd, Kristin Simsová a policajt Breen rozbehnú vyšetrovanie. Pasca patrí rodine Keelyovcov, ktorá má na lov homárov povolenie. Tommy Keely vypláva s Kristin Simsovou na more, aby jej ukázal, kde bola pasca pôvodne umiestnená. Počas plavby jej rozpráva o konkurenčnom boji miestnych rybárov aj o rodinných vzťahoch. Jeho brat Liam Keely predal svoj podiel konkurentovi Wesovi Poolmenovi a pani Keelyová je presvedčená, že nedávna smrť jej manžela nebola nešťastná náhoda. Rybári na lodi Wesa Poolmena vytiahnu z vody mŕtvolu potápača bez ruky. Obeťou vraždy je Bryce Fahey, ktorý vykonával dozor nad rybolovom a v meste nebol obľúbený. Medzi podozrivými sú Keelyovci, konkurenční rybári, manželka obete Jools Faheyová a pomocník dozorcu, náboženský fanatik ​​Noel Cleland. Detektívi vedia, že kľúčové sú dáta GPS zo všetkých rybárskych člnov, ktoré prezradia, kde sa v čase vraždy pohybovali. Detektíva Mikea Shepherda vyslali do Brokenwoodu pomáhať miestnej polícii s vyšetrovaním zložitých prípadov vrážd. Lenže skúsený Shepherd vyšetruje zločiny nekonvenčným spôsobom, čo v malom mestečku vyvoláva zlú krv. Problémy nastanú, keď má spolupracovať s miestnou strážničkou Kristin Simsovou, ktorá sa, naopak, drží pravidiel a vo svojej práci je presná a efektívna. Hoci sú obaja policajti diametrálne odlišní, snažia sa spolu dobre vychádzať a vytvoria funkčný pracovný vzťah, ktorý prináša skvelé výsledky.
Réžia M. Smith
Hrajú N. Rea, F. Sutherlandová, N. Sampson, P. H. Taylor, C. S. Iondaová, C. Moy, E. McRaeová, K. Willetts, J. Hoyte, P. Peleton
Rok výroby 2015
Krajina Nový Zéland

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Návrat temného rytiera

Triler USA/VB (2012).
film Dajto 20:15

Darkyňa smrti

film JOJ Plus 20:25

Lúpež po taliansky

film Markíza 20:30

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Markíza 30.5. o 22:45

Návrat temného rytiera

film Dajto 25.5. o 20:15

Transformers

film Prima Cool 31.5. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.