Sandhya - svetlo môjho života (52)

seriál
52 Santosh si všimne zmenu správania Sooraja. Neskôr Santosh odstráni poistku z ohrievača, aby ušetrila energiu. Santosh nepokojne čaká na Sandhyu. Sooraj požiada Sandhyu aby sa čím skôr pripravila, pretože Santosh na ňu čaká. Prečo Sandhya mešká? 53 Po práci Santosh urazí rodičov Sandhye tým, že ukáže prstom na jej výchovu. Ako súčasť testu požiada Sandhyu, aby pripravila rovnaké koláče, aké mala, keď ju Santosh stretla. Kým sa Sandhya hnevá na svoju úlohu, Meenakshi sa modlí za jej zlyhanie. 54 Santosh odmieta dať peniaze na vzdelanie pre Mohit. Vikram zoberie Meenakshi do banky, podvádzajúc Santosh. Santosh kričí na Sandhyu, keď jej padne nádoba. Sooraj pomáha Sandhyi, keď nevie identifikovať fazuľu mungo. Santosh vidí Sandhyinu kuchársku knihu a myslí si, že kniha patrí Chhavi. Vikram a Meenakshi sú šťastní, že dostali peniaze.
Hrajú D. Singhová, A. Rashid
Rok výroby 2011
Krajina India

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Unavení slnkom 3: Citadela

Vojnová dráma Rus./Fr./N (2011).
film ČT 2 23:35

Captain America: Zimný vojak

film Nova 21:25

Deti moje

film JOJ Plus 22:40

Statočné srdce

Historický film USA (1995). Mel Gibson ako William Wallace, legendárny hrdina škótskej histórie z 13. storočia, nechcel bojovať ani zabíjať, chcel žiť, milovať a obrábať pôdu. Tragický osud ho však…
film JOJ Plus 6.6. o 21:40

Doktor Živago

film ČT 2 6.6. o 20:00

Havana

film Nova Cinema 2.6. o 22:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.