Julie Lescautová V (6)

seriál
Julie po príchode na komisariát zachytí telefónne oznámenie dopravnej nehody. Mladá žena telefonuje o pomoc po tom, čo bola prechádzajúcim autom vytlačená z cesty do priekopy. Dvere sú zablokované a ona sa nemôže dostať von. Z komisariátu tam pošlú najbližšiu hliadku, nachádzajúcu sa v blízkosti incidentu. Ide o policajtov Kaplana a N'Gumu, spolupracovníkov Julie. Keď Kaplan s N'Gumom dorazia k nehode, dvere sú otvorené a žena tam nie je. Neprikladajú tomu veľkú váhu do tej doby, než jej o pár hodín neskôr nájdu uškrtenú. Komisárka Lescautová a jej tím sa púšťa do vyšetrovania. Zavraždená, Sandrine Voizet bola sestrou Estell Voizet, bývalej priateľky jedného z členov vyšetrovacieho tímu. Z výsluchu svedkov vyplynie, že Sandrine sa snažila dokázať nevinu svojho otca, ktorý bol pred dvoma rokmi obvinený z vraždy. Šestnásťročná študentka, Laure Perion, vtedy odišla z večerného doučovania od pána Voizeta na večierok gymnázia. Tam však už nikdy nedošla. Jej telo sa nikdy nenašlo. Polícia napriek tomu tento prípad vyšetrovala ako vraždu. Hlavným podozrivým v prípade bol pán Voizet, pretože bol tým, kto Lauru videl naposledy. Riaditeľ gymnázia, kde pán Voizet pracoval, poskytol polícii informácie o tom, že pán Voizet bol na svojom minulom pracovisku obvinený zo sexuálneho obťažovania. Tieto informácie prenikli do tlače a pán Voizet pod tlakom médií spáchal samovraždu.
Réžia A. Wermus
Hrajú V. Genestová, M. Diouf, R. Marx, J. Lauretová a ďalší
Rok výroby 2003
Krajina Francúzsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Unavení slnkom 3: Citadela

Vojnová dráma Rus./Fr./N (2011).
film ČT 2 23:35

Captain America: Zimný vojak

film Nova 21:25

Deti moje

film JOJ Plus 22:40

Statočné srdce

Historický film USA (1995). Mel Gibson ako William Wallace, legendárny hrdina škótskej histórie z 13. storočia, nechcel bojovať ani zabíjať, chcel žiť, milovať a obrábať pôdu. Tragický osud ho však…
film JOJ Plus 6.6. o 21:40

Doktor Živago

film ČT 2 6.6. o 20:00

Havana

film Nova Cinema 2.6. o 22:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.