Polda (1)

seriál
Komisár Michal Bříza (David Matásek) bol v roku 1995 pri zásahu proti mafii postrelený do hlavy. Následkom zranenia upadol do kómy, z ktorej sa prebudil po dvadsiatich rokoch. Do doby dotykových telefónov, Facebooku, navigácií, testov DNA a všadeprítomného fajčenia. Michal, ktorého žena už má nového partnera, sa vracia do života i práce ako superpolicajt z minulého storočia. Jeho starý parťák je teraz jeho nadriadeným. Ako nového parťáka dostáva absolventa policajnej akadémie, 25-ročného zelenáča Andreja (Igor Orozovič). Michalova vizáž i správanie drsňáka naráža na uhladenosť a postupy mladého kolegu. Ako sa Michal vysporiada s novým životom? Obstojí pri psychotestoch? A zvládne svoj prvý prípad s novým kolegom?
Réžia J. Fuit
Hrajú D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková, E. Maximová, J. Vyorálek, J. Kolesárová a ďalší
Rok výroby 2016
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Unavení slnkom 3: Citadela

Vojnová dráma Rus./Fr./N (2011).
film ČT 2 23:35

Captain America: Zimný vojak

film Nova 21:25

Deti moje

film JOJ Plus 22:40

Statočné srdce

Historický film USA (1995). Mel Gibson ako William Wallace, legendárny hrdina škótskej histórie z 13. storočia, nechcel bojovať ani zabíjať, chcel žiť, milovať a obrábať pôdu. Tragický osud ho však…
film JOJ Plus 6.6. o 21:40

Doktor Živago

film ČT 2 6.6. o 20:00

Havana

film Nova Cinema 2.6. o 22:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.