Herbie a stará dáma

film
Známý realitní magnát Alonzo Hawk má v plánu postavit v San Franciscu obří nákupní centrum vysoké 130 pater. Jediné, co mu stojí v cestě, je budova hasičské stanice z roku 1982, ve které žije paní Steinmetzová, letuška Nicole Harrisová, vysloužilý Volkswagen Brouk Herbie a tramvaj číslo 22. Hawk se několikrát snaží paní Steinmetzovou vystěhovat, ale neúspěšně. Neuspěli ani jeho právníci. Proto magnát Hawk pošle za paní Steinmetzovou svého synovce, čerstvě vystudovaného právníka Whitfielda. Když Whitfield ale zjistí, co je jeho strýc zač, chce se vrátit do Missouri. Paní Steinmetzová samozřejmě nechce o svou hasičskou zbrojnici přijít, a tak se Hawkovi postaví. A Herbie ji v tom rozhodně nenechá samotnou.
Réžia R. Stevenson
Hrajú H. Hayesová, K. Berry, S. Powersová, J. McIntire, K. Wynn, H. Hall
Rok výroby 1974
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Unavení slnkom 3: Citadela

Vojnová dráma Rus./Fr./N (2011).
film ČT 2 23:35

Captain America: Zimný vojak

film Nova 21:25

Deti moje

film JOJ Plus 22:40

Statočné srdce

Historický film USA (1995). Mel Gibson ako William Wallace, legendárny hrdina škótskej histórie z 13. storočia, nechcel bojovať ani zabíjať, chcel žiť, milovať a obrábať pôdu. Tragický osud ho však…
film JOJ Plus 6.6. o 21:40

Doktor Živago

film ČT 2 6.6. o 20:00

Havana

film Nova Cinema 2.6. o 22:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.