Darkyňa smrti

film
Tajomná mladá žena Katie (NICKY WHELANOVÁ) sa s dcérou presťahuje do iného mesta, aby unikla minulosti. Rýchlo nadviaže priateľstvo s Angelou Morganovou (GINA GERSHONOVÁ), matkou, ktorá túži po väčšej rodine. Ich životy sa vzájomne preplietajú. Angela a jej manžel Brian (NICOLAS CAGE) navrhnú Katie, aby bývala v domčeku pre hostí a pracovala pre nich ako detská opatrovateľka. Časom sa kvitnúce priateľstvo medzi dvoma ženami mení na nebezpečnú posadnutosť, lebo Katie sa príliš naviazala na dcéru Morganovcov. Angela s Brianom čelia nekonečným klamstvám a manipulácii, až si uvedomia, že sladká Katie sa v skutočnosti snaží zničiť ich rodinu zvnútra.
Réžia J. Baker
Hrajú N. Cage, F. Dunaway, G. Gershon, N. Whelan, N. E. Marie, J. Baker, E. Bardha, J. Van Patten
Rok výroby 2017
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.