A-Team: Posledná misia

film
Plukovník Smith (LIAM NEESON), poručík Peck (BRADLEY COOPER), seržant Baracus (QUINTON „RAMPAGE“ JACKSON) a kapitán Murdock (SHARLTO COPLEY) boli vysoko kvalifikovaní a rešpektovaní členovia elitnej vojenskej jednotky. Všetci ich obdivovali pre mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie bez toho, aby sa zapotili. To sa však skončilo vo chvíli, keď nastúpili do prísne tajnej mise v Iraku, ktorú ich nadriadení pripravili za jediným hanebným účelom - aby ich falošne obvinili a dostali za mreže. Vojakom sa však podarí z väzenia utiecť a ukryť v podzemí Los Angeles. Sú vydedenci a štvanci v krajine, ktorú celé roky chránili a za ktorú bojovali. Na úteku pred „spravodlivosťou“ sa živia ako žoldnieri a pomáhajú ľuďom, ktorí si inú pomoc dovoliť nemôžu. A-Team napokon dokončí pôvodnú vojenskú misiu navzdory zradným nepriateľom vo vlastných radoch. V zložitej hre zaujali kľúčové miesta agent CIA Lynch (PATRICK WILSON), krásna kapitánka z ministerstva obrany Charisa Sosaová (JESSICA BIELOVÁ) a cynický Brock Pike (BRIAN BLOOM).
Réžia J. Carnahan
Hrajú L. Neeson, B. Cooper, J. Biel, Q. Rampage Jackson, S. Copley, P. Wilson
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.