Svokra

zábava
Silný príbeh opustenej matky Martiny, ktorá prežíva sama svoj život v novostavbe, ktorú len nedávno dokončili so svojím manželom Petrom. Dom bol jej celoživotným snom, ale nakoniec v ňom ostáva sama ako v hrobe. Po nekonečných hádkach a desiatich rokoch manželstva Peter odchádza od Martiny a berie so sebou deti. Martina pozvala Gizku, aby jej pomohla dať dokopy jej rodinu. Celý život sa snažila, ale nikdy za to nedostala nejaké uznanie. Gizela pri príchode zisťuje, že mladá žena je v žalostnom psychickom stave. Postupne prichádza na to, že Martina nie je ani zďaleka jediná obeť v tomto zamotanom príbehu. Podarí sa Gizele zistiť, prečo naozaj boli deti pridelené Petrovi a pomôže vyriešiť problém tejto rodiny?

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.