Teória veľkého tresku X

seriál
X. 1 Nastáva deň náhradného svadobného obradu Leonarda a Penny. Celý deň sa nesie v trochu rozpačitom duchu, lebo sa všetci domnievajú, že predošlú noc strávila Sheldonova matka Mary s Leonardovým otcom Alfredom, čo obaja popierajú. Na oslavu prichádzajú tiež rodičia Penny a jej brat Randall, ktorého len nedávno pustili z väzenia. Napriek nie príliš vrelým vzťahom medzi niektorými účastníkmi sa obrad vydarí a Leonard s Penny si znovu, a tentoraz pred všetkými, vyznajú lásku. Vyľakaný Howard sa medzitým chystá na stretnutie s tajomným kapitánom letectva Spojených štátov, pravdepodobne kvôli plánom s navádzacím gyroskopom.
Hrajú J. Galecki, J. Parsons, K. Cuocová
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.