Godzilla

film
Krátka anotácia: Najznámejšie impozantné monštrum na svete sa postaví proti zlým stvoreniam, ktoré ohrozujú existenciu ľudstva. Anotácia: Po katastrofe v jadrovej elektrárni v Japonsku, vláda prehlási, že išlo o zemetrasenie. Inžinier Joe Brody, ktorému pri nešťastí umrela žena, ale tuší, že niečo bolo inak. Po pätnástich rokoch zistí, že v zamorenej oblasti je zvláštny „kokon“, ktorý vysiela rádioaktívne impulzy. Z kokonu sa neskôr vyliahne obrovské monštrum, ktoré pustoší celé mestá do doby, kým sa objaví jeho jediný prirodzený nepriateľ- Godzilla. Zaujímavosti: Film Godzilla patril v amerických kinách k najziskovejším filmom v roku 2014. Uvedenie snímky do kín bolo naplánované na 60. výročie vytvorenia prvej Godzilly. Jednu z hlavných úloh vo filme stvárnila Elisabeth Olsen, sestra slávnych dvojičiek Mary-Kate a Ashley.
Réžia G. Edwards
Hrajú A. Taylor-Johnson, K. Watanabe, E. Olsenová, J. Binoche, S. Hawkinsová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.