Komisár Rex

seriál
VI. 14 – Smrť prišla dvakrát Známy viedenský manekýn Marc Rainhard sa teší neustálemu záujmu fanúšičiek aj fanúšikov, nie je nič výnimočné, keď za ním prichádzajú až do bytu. Mark si život užíva plnými dúškami, nebráni sa ani nezákonným pôžitkom. Jedného rána je jeho zohavené telo nájdené v kontajneri na odpadky. Pitva preukáže, že zomrel na predávkovanie drogami, vrah bodal do mŕtvoly. Komisár Brandtner zistí, že večer pred vraždou Marka navštívili traja ľudia: snúbenica Katharina, umelecký agent Gallauer a Katharinina matka Selma, s ktorou mal kedysi tiež pomer. Všetci zapierajú, že by Marca vôbec poznali. Domovníčka z protiľahlého domu si ale všimla Gallauera, a ten po svojom zatknutí vypovie o návštevách oboch žien. Kto z nich zabíjal?
Hrajú G. Burkhard, H. Weixelbraun, M. Weinek, G. Zemann
Rok výroby 2000
Krajina Rakúsko, Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.