Skutočné príbehy

seriál
Osudová križovatka. Seriál SR (2017). Mariana Trágerová žije s manželom Radom a dcérou Aničkou na dedine neďaleko okresného mesta, kde postavili dom. Mariana je účtovníčka. Má vlastnú malú firmu a svojich stálych klientov, no najdôležitejšia je pre ňu rodina. Rado robí v neďalekom vinárskom podniku. V podstate sa im celkom darí. Nie sú žiadni boháči, ale majú taký normálny štandard. Žijú pokojne a harmonicky vo vzájomnej láske a zabehnutej harmónii. Cez týždeň pracujú a cez víkend grilujú pri víne so susedmi. Anička navštevuje miestnu základnú školu a rodičia s ňou nemajú žiadne vážne starosti. Azda iba Marianin komplikovaný a večne nespokojný klient narúša ich rodinnú idylku. Raz večer, keď sa unavená a rozrušená vracia od neho domov, stane sa niečo s čím nerátala. Na tmavej ceste pred dedinou sa kýva na bicykli zo strany na stranu muž. Je evidentne opitý. Mariana si ho všimne v poslednej chvíli, ale už nestíha zabrzdiť a otrasie ňou silný náraz. Nastane ticho. Mariana zastaví. Je v šoku, chce vystúpiť z auta, aby zistila, čo sa vlastne stalo, ale váha.... Uniká z miesta činu. V tú osudovú letnú noc sa v jedinom okamihu všetko zmenilo a od tej chvíle už nič nie je ako predtým. Rozhodne sa Mariana pod ťarchou výčitiek priznať, alebo sa jej podarí zatajiť, čo sa v tú osudovú noc na ceste stalo? Príbehy, aké dokáže napísať len sám život. Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa náš seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom neobyčajné príbehy plné bizarných problémov a životných situácií, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. Väčšinou sú to tragikomické príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou, aké dokáže vymyslieť len sám život. Ich hrdinovia sa presvedčia na vlastnej koži, že stále platia staré známe pravdy - "Čert nikdy nespí!" a "Všetko zlé je na niečo dobré!".
Réžia K. Herczegová
Hrajú A. Kvašňovská Zemanová, P. Trník, V. Korbačková, J. Valocká
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.