Vtierka Sam (3/13)

seriál
Starí známi. Krimiseriál USA (2018). Súkromný detektív Eddie Valetik a jeho súčasná partnerka, herečka Samantha Swiftová, pátrajú po unesenom DJ-ovi z nočného podniku. Majiteľom baru je však miestny gangster a Eddieho starý známy Aram. Prečo vlastne Eddie prijal tento prípad a dal sa najať svojím životným nepriateľom? Majiteľ populárneho nočného klubu Aram Nazarian najme súkromných detektívov Eddieho a Samanthu, aby vypátrali nezvestného DJ-a. Majiteľ podniku je však gangster a Eddieho životný nepriateľ ešte z čias, keď slúžil v radoch polície. Eddie premýšľa, či sa dá najať majiteľom nočného klubu, ktorý chce vyšetriť zmiznutie či možný únos svojho populárneho DJ-a. Majiteľ podniku Aram Nazarian je totiž bossom organizovaného zločinu a Eddieho úhlavným nepriateľom z čias, keď ešte slúžil v radoch polície a osud im zopárkrát skrížil cesty. Napokon sa predsa len dohodnú a dvojica detektívov sa púšťa do práce. Pri pátraní sa Samantha snaží zistiť, čo sa v minulosti odohralo medzi Eddiem a Aramom. Ale aj ona má svoje dávne tajomstvá, a tie chce zase odhaliť Eddie. Televízna hviezda Samantha sa po návrate z liečenia pripravuje na veľkolepý návrat. V rámci hereckej prípravy na novú úlohu sleduje pri práci súkromného detektíva z Los Angeles. Vďaka prirodzenému talentu a skúsenostiam získaných z nedávnej postavy policajnej dôstojníčky v televíznom seriáli dokáže byť mimoriadne užitočná pri vyšetrovaní. A tak náhoda zariadi, že dve celkom odlišné osobnosti - herečka a detektív - sa musia spojiť do jedného profesionálneho tímu.
Réžia P. Holahan
Hrajú R. Bilsonová, E. Cibrian, X. de Guzman, A. O’Brienová, J. Gavaris, A. Leeová, B. Markinson, H. Doerksenová, E. Tennantová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Barbar Conan

Akční film USA (1982). Neohrožený bojovník Conan zasvětil svůj život pomstě. Hledá a hodlá zničit mocného muže, který mu zabil matku i otce a pobil jeho lid.
film Prima Cool 21:55

Danielle Steelová: Střípky vzpomínek

film Prima Love 20:00

Muži v černém: Globální hrozba

film HBO 3 22:30

Barbar Conan

Akční film USA (1982). Neohrožený bojovník Conan zasvětil svůj život pomstě. Hledá a hodlá zničit mocného muže, který mu zabil matku i otce a pobil jeho lid.
film Prima Cool 16.7. o 21:55

Labyrint: Zkoušky ohněm

film Prima Cool 19.7. o 20:00

Zabijaci

film JOJ 18.7. o 22:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.