Dr. House VII (21/23)

seriál
Náprava. Seriál USA (2011). Po úspešnom teste nového typu vojenských striel skolabuje Dr. Leeová, vedkyňa, ktorá je za projekt zodpovedná. Jej spolupracovník a priateľ Ceaser naznačuje, že ju mohol otráviť jej bývalý priateľ. House sa nevie zmieriť s rozchodom s Cuddyovou. Upadá stále do väčších depresií a opäť sa mu začínajú ozývať bolesti nohy. Je nervózny a zase sa dostáva do konfliktu s Wilsonom, tentokrát pre stávku na boxerský zápas. Wislon mu dáva deň na to, aby zaplatil, alebo aby dokázal, že sa Wilson mýlil. House sa zaujíma o výskum nového lieku, ktorý by mu pomohol prekonať neznesiteľné bolesti. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia G. Yaitanes
Hrajú H. Laurie, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, L. Edelsteinová, J. Morrisonová, P. Jacobson, A. Tamblynová
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.