Teória veľkého tresku XII

seriál
XII. 5 Kým Sheldon tlačí na Amy a ich spoločný projekt, Rajesh má obavy z Howarda ako konkurenta... XII. 8 Kým Sheldon sa snaží zblížiť so svokrom a svokrou, Rajeshovi sa vráti jeho už prekonaná fóbia... XII. 9 Kým Bernadette sa ponára do sveta počítačových hier, Leonard má pre Sheldona s Amy nepríjemné správy o ich výskume... XII. 10 Sheldon je smutný kvôli neúspechu svojej teórie o superasymetrii a začína všetko v doterajšom živote spochybňovať. Leonard ho chce priviesť na iné myšlienky, a tak mu prinesie starú videonahrávku sa Sheldonovým prejavom z detstva... XII. 11 Niekoľko rôznych rozporov kulminuje pri paintballe. Pomôže rozhádaným priateľom pár dobre mierených striel?
Hrajú J. Galecki, J. Parsons, K. Cuocová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.