Šéfové na zabití 2

film
Známá trojka Nick, Dale a Kurt už má dost svých šéfů, a tak se rozhodne rozjet vlastní byznys. Kvůli prolhanému investorovi však nad podnikem ztratí kontrolu. Podvedená, zoufalá a bez šance na právní pomoc zosnuje trojice důvtipný plán únosu investorova dospělého syna, jenž jim má pomoci získat zpět kontrolu nad vlastní firmou. V pokračování úspěšné komedie Šéfové na zabití se už podruhé setkáváme s herci Jasonem Batemanem, Charliem Dayem a Jasonem Sudeikisem. Ve svých původních rolích se vrací i Jennifer Anistonová, Jamie Fox a Kevin Spacey. Nově budou hochům v cestě za vysněným úspěchem stát Chris Pine a Christoph Waltz.
Réžia S. Anders
Hrajú J. Bateman, Ch. Day, J. Sudeikis, J. Anistonová, J. Foxx
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bezpečný prístav

Triler USA (2013). Zvolí si život na úteku alebo nájde bezpečný prístav pre svoju novú rodinu? Lásku spoznáte, až keď ju nájdete.
film JOJ Plus 20:25

Bankový kuriér

film Dajto 20:15

Osamělý mstitel

film Nova Cinema 23:55

Rýchlo a zbesilo 7

Krimitriler USA (2015). Drsný zloduch, ktorého naši hrdinovia spravodlivo potrestali, má ešte drsnejšieho brata, a ten sa chce pomstiť. Zabijak Deckard Shaw prichádza zmasakrovať rodinu Dominica…
film JOJ 2.10. o 20:35

Jurský svet: Zánik ríše

film JOJ 4.10. o 20:35

Star Wars: Epizoda I: Skrytá hrozba

film Nova Cinema 3.10. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.