Sestřičky Modrý kód (7)

seriál
Premiérový diel nového seriálu z prostredia Modrého kódu. Nové tváre, obľúbení hrdinovia a príbehy, aké poznáme z vlastných životov. Na urgent sa zo stáže vracia Viktor Žák, aby sa ujal funkcie ako nový primár. Svoje nové postavenie si naozaj užíva. Major Hartmanová presvedčí kriminalistu Špalka, aby umožnil jej a Lukášovi prehliadku služobného bytu Lukášovho otca. Obaja pátrajú po stopách, ktoré im pomôžu odhaliť záhadné okolnosti otcovej smrti. A Martin si na Míšino prekvapenie konečne nájde aktivitu, ktorá ho dokáže uspokojiť.
Réžia L. Kodad
Hrajú A. Gondíková, S. Laurinová, D. Kolářová, N. Halouzková, J. Nedbal, K. Frejová, P. Vaněk, D. Syslová, D. Gránský, I. Chmela, D. Šinkorová, S. Rašilov a ďalší
Rok výroby 2020
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bezpečný prístav

Triler USA (2013). Zvolí si život na úteku alebo nájde bezpečný prístav pre svoju novú rodinu? Lásku spoznáte, až keď ju nájdete.
film JOJ Plus 20:25

Bankový kuriér

film Dajto 20:15

Osamělý mstitel

film Nova Cinema 23:55

Rýchlo a zbesilo 7

Krimitriler USA (2015). Drsný zloduch, ktorého naši hrdinovia spravodlivo potrestali, má ešte drsnejšieho brata, a ten sa chce pomstiť. Zabijak Deckard Shaw prichádza zmasakrovať rodinu Dominica…
film JOJ 2.10. o 20:35

Jurský svet: Zánik ríše

film JOJ 4.10. o 20:35

Star Wars: Epizoda I: Skrytá hrozba

film Nova Cinema 3.10. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.