Obchoďák (22)

seriál
Osudy hrdinov, ktorých spája práca v obchodnom centre, sa zamotávajú nie vždy najpríjemnejším spôsobom. Míša tesne pred záverečnou skúškou z maturity zistí, že sa zabudla naučiť časť otázok. Začne panikáriť a v bláznivej snahe všetko dobehnúť vypije množstvo energetických nápojov. Na druhý deň dostane epileptický záchvat a musia ju odviezť do nemocnice. Rodina má strach, ale CT vyšetrenie nič neodhalí. Míša v nemocnici podpisuje reverz a odchádza k maturite. Vanda sa na Markovej oslave stretáva s Pavlom Šímou. Dáša má v stredu svoje vysielanie a je dohodnutá že sa uvidí s Karlom. Lenže Petr už niečo tuší a dá najavo, že o ňu nechce prísť. Napriek tomu sa pohádajú a Dáša sa s Karlom predsa len stretne.
Réžia J. Sebechlebský
Hrajú T. Kostková, P. Kříž, M. Procházková, D. Matásek, D. Jurčová, M. Trnavský, A. Vránová, T. Medvecká, P. Kostka, O. Sokol, M. Frösslová, P. Řezníček, I. Chmela a ďalší
Rok výroby 2012
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vtedy v Hollywoode

Komediálna dráma USA/VB (2019).
film HBO 23:55

Vražda v Orient Exprese

film JOJ Plus 20:30

Účtovník

film Nova 22:30

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 17.1. o 20:30

Avengers: Nekonečná vojna

film JOJ 15.1. o 20:35

Van Helsing

film JOJ Plus 17.1. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.