Nejistá sezóna

film
Divadelní zkušenosti Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka se staly podkladem pro hořkou "cimrmanovskou" komedii, která s humorem a nádechem nostalgie líčí peripetie malého divadelního souboru Divadla starých forem. Ten má sice úspěch u publika, ale zároveň i stálé potíže s nadřízenými orgány. Příběh zachycuje zabydlování divadla v nevyhovujícím sále malého kulturního domu, průběh zkoušek nové hry i její premiéru, ale také epizody ze zákulisí. Značný prostor tu mají ukázky z her repertoáru Divadla Járy Cimrmana. Hlavním dějištěm se pak stává stísněné zákulisí, kam doléhají zvuky všedních starostí protagonistů.
Réžia L. Smoljak
Hrajú Z. Svěrák, L. Smoljak, P. Brukner, J. Vozáb, J. Weigel, M. Čepelka
Rok výroby 1987
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bezpečný prístav

Triler USA (2013). Zvolí si život na úteku alebo nájde bezpečný prístav pre svoju novú rodinu? Lásku spoznáte, až keď ju nájdete.
film JOJ Plus 20:25

Bankový kuriér

film Dajto 20:15

Osamělý mstitel

film Nova Cinema 23:55

Rýchlo a zbesilo 7

Krimitriler USA (2015). Drsný zloduch, ktorého naši hrdinovia spravodlivo potrestali, má ešte drsnejšieho brata, a ten sa chce pomstiť. Zabijak Deckard Shaw prichádza zmasakrovať rodinu Dominica…
film JOJ 2.10. o 20:35

Jurský svet: Zánik ríše

film JOJ 4.10. o 20:35

Star Wars: Epizoda I: Skrytá hrozba

film Nova Cinema 3.10. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.