Hellboy: Kráľovná krvi

film
Dobrodružný fantazijný film USA (2019). Hellboy je znova pripravený rozpútať peklo na Zemi, aby ochránil ľudstvo. Ale aj démoni majú svojich vlastných démonov! Temný hrdina Hellboy opäť zachraňuje svet. Tentoraz vyráža do Londýna, aby zabránil obávanej čarodejnici zoslať na svet ľudí morovú ranu. Kráľovná krvi pomaly naberá sily po tom, čo ju v dávnych dobách rozsekal samotný kráľ Artuš a časti jej tela poukrýval na rôznych miestach naprieč celým Anglickom. Hellboyovi pomáha jeho nevlastný otec, profesor Trevor Bruttenholm, a kamarátka Alice, mimoriadne nadané médium. Vďaka nim odhalí šokujúcu pravdu o svojom pôvode i životnom poslaní. Obľúbený temný hrdina Hellboy sa vracia z pekla v plnej paráde. Pod hlavičkou Úradu pre paranormálny výskum a obranu sa vydáva do Londýna, kam sa nečakane vrátila obávaná čarodejnica Vivienne Nimue. Po mnohých storočiach povstala zo záhrobia, aby zničila ľudstvo. Kráľovná krvi však najprv potrebuje nabrať silu, pretože v dávnych dobách ju zabil samotný kráľ Artuš a časti jej rozštvrteného tela ukryl v rôznych kútoch Anglicka. V súčasnosti musí Hellboy zabrániť čarodejnici, aby na ľudí zoslala smrtiacu morovú ranu. Rohatý cynik má našťastie po ruke výborných pomocníkov - nevlastného otca, profesora Trevora Bruttenholma, a kamarátku Alice Monaghanovú, mimoriadne nadané médium. Spolu s nimi odhalí Hellboy šokujúcu pravdu o svojom pôvode i o tom, aké je jeho skutočné poslanie.
Réžia N. Marshall
Hrajú D. Harbour, M. Jovovichová, I. McShane, S. Laneová, D. D. Kim, S. Graham, T. H. Church, B. Gleeson, S. Okonedová
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.