Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska

film
Ctižiadostivá vinárka Hannah Powellová (Eva Habermann), ktorá roky žije vo Francúzsku, dostane lákavú ponuku prinavrátiť niekdajšiu slávu viniciam v jej rodnom južnom Anglicku. Má to však malý háčik – vo vedení spoločnosti Benson Valley Winery jej totiž bude rovnocenným partnerom šarmantný Jonathan Benson (Robert Seeliger), synovec majiteľky viníc Lady Kate (Ruth-Maria Kubitschek), ktorá tak mieni svojho jediného dediča naučiť pokore a disciplíne. A keďže Hannah a Jonathan by hádam ani nemohli byť rozdielnejší, je jasné, že obaja si budú musieť poriadne hrýzť do jazyka a často rátať do desať, aby našli spoločnú reč, naučili sa ťahať za jeden povraz a dosiahli to, o čo im obom, hoci z rôznych dôvodov, ide – úspech! Lenže jeden i druhý majú plnú hlavu nielen problémov s vinicami, ale i svojich vlastných. Oboch totiž dobehla ich pohnutá minulosť! Hannah pred sedemnástimi rokmi z Cornwallu doslova ušla, keď ako veľmi mladá neplánovane otehotnela so svojím šéfom. Svoju dcérku vtedy prenechala jeho manželke Jessie (Barbara Wussow), ktorá nemohla mať vlastné deti. Jonathan si zase narobil obrovské dlhy, za ktorých pokrytie ľahkovážne prisľúbil odstúpenie celého svojho dedičstva najväčšiemu konkurentovi svojej tety Nickovi Stevensovi (Albert Fortell)! Ten sa obáva, že by Hannah mohla jeho plány na prevzatie viníc ohroziť, preto na Jonathana tlačí, aby sa jej zbavil. Jonathan mu to síce sľúbi, lenže potom sa do Hannah zaľúbi a akoby toho nebolo dosť, Jonathanova 17-ročná krstná dcéra Tessa (Sarah Beck) zistí, že je tehotná! Keďže sa bojí povedať to svoje mame, požiada o pomoc Jonathana. Keď šokovaná Hannah zistí, že Tessa je jej dcéra, mylne sa domnieva, že je Jonathanovou milenkou...
Réžia D. Kehler
Hrajú E. Habermannová, R. Seeliger, R. M. Kubitscheková, B. Wussowová, A. Fortell
Rok výroby 2011
Krajina Rakúsko, Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.