90 minút v nebi

film
Don Piper (Hayden Christensen) zomrel 19. januára 1989, keď ťahač návesov rozdrvil jeho auto. Prvými záchranármi, ktorí prišli na miesto nehody, bol vyhlásený za mŕtveho. Donovo telo potom ležalo 90 minút prikryté plachtou. Jeho duša počas tejto doby prežila lásku, radosť a užila si život ako nikdy predtým. Don bol v nebi. Keď ho pastorove modlitby priviedli späť k životu, stal sa žijúcim zázrakom. Napriek tomu si však Don prial, aby sa tento zázrak nikdy nestal. Nebeská blaženosť bola nahradená neznesiteľnou bolesťou a emocionálnym zmätkom. S podporou a modlitbami jeho milujúcej Evy (Kate Bosworth), ich troch detí a priateľov sa Don upol na svoju vieru v Boha a bojuje o znovuzískanie svojho minulého života.
Réžia M. Polish
Hrajú K. Bosworthová, H. Christensen, H. Meek, M. Harding
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.