Polda III (6)

seriál
Jed v srdci. Seriál ČR (2018). Ako prekvapenie na rozlúčke so slobodou bola pripravená barmanská show. Nikto však nečakal, že sa pred zrakmi nevesty a všetkých jej kamarátok pozvaný barman zrúti k zemi mŕtvy. K prípadu prichádza Michal tentokrát bez Andreja, pretože ten sa musí postarať o svoju tehotnú priateľku. Na jeho miesto usadá šéf Fišer, ktorý sa tak s Michalom vracia do doby, kedy ešte boli parťákmi a vraždy riešili spolu. Kto mal odvahu otráviť barmana priamo na večierku? A zvládne Fišer pozíciu vyšetrujúceho policajta v teréne, keď už toľko rokov sedí len v kancelárii? Hrajú: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, J. Sedláčková, J. Schneiderová, K. Janáčková, P. Buchta, K. Steinerová, Z. Juračková, M. Kováčik, N. Tisotová, Z. Velichová, O. Kavan, K. Hospodárská, M. L. Púrkrábková, D. Křížová, O. Mataj. Réžia: J.
Réžia J. Fuit
Hrajú D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, J. Sedláčková, J. Schneiderová, K. Janáčková, P. Buchta, K. Steinerová, Z. Juračková
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.