Ohnivý kuře II (86)

seriál
Mike s Klárou sa udobrujú a Mike navrhuje, aby Klára začala navštevovať terapeuta. Klára to nechce riešiť a radšej utečie do práce. Veruna jej odporučí dovolenku a cez Buráka organizuje, aby Mike kúpil nejaký zájazd. Mikovi to príde ako dobrý nápad a skutočne kúpi letenky na Seychely. Prečo z toho Klára ale nemá radosť? Odletí vôbec? Svěcenému sa nechce makať v kuchyni a hľadá spôsob, ako sa tomu vyhnúť. Platiť ale drahého šéfkuchára odmieta. Karolína s nevôľou sleduje, ako Luky flirtuje s každou ženou, ktorú obsluhuje. Urobí mu žiarlivostný výstup, ale Luky to najskôr zoberie ako vtip. Karolína sa Vendule zdôverí, že možno s Lukym urobila chybu. Keď Lukymu dôjde, že Karolína sa skutočne hnevá, prisľúbi jej, že sa zmení. Dokáže to? Kohout je v depresii, že ho žiadna nechce. Aleš s Broňkom sa na to už nemôžu pozerať a rozhodnú sa mu pomôcť. Broňek to ale trochu preženie a o Kohouta razom bojujú zástupy žien. Kohout je späť v sedle. Čo si to Broněk vymyslel, že teraz chce Kohouta snáď každá ženská v Janovkách?
Réžia V. Moravec
Hrajú J. Dolanský, J. Prachař, K. Leichtová, L. Polišenská, O. Navrátil, R. Genzer, V. Kopta, R. Novák, A. Stanková, M. Lambora, M. Šimůnek, D. Pfauserová, I. Korolová, E. Čekan, J. Žampa, B. Skočdopolová a ďalší
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.