Julie Lescautová VIII (5)

seriál
V masérskom salóne je zavraždená mladá žena Chloé. Hneď ako sa to dozvie Roland, spanikári. Bola to svedkyňa, ktorú mal ochrániť. Keď uvidí telo, zrúti sa. Je to skutočne ona. Muž, proti ktorému svedčila, bol prepustený. Volá sa Laurent Corso. Chloé Rolanda žiadala o ochranu. On to nepovažoval za potrebné a teraz je mŕtva. Nathasha z recepcie salónu Corsa nespoznáva. Nikdy ho nevidela. Julie si ho potom pozve k sebe. Roland sa neudrží a napadne ho. Julie Rolanda pošle k Martensovi, policajnému psychológovi. Martens sa snaží Rolanda zbaviť pocitu viny. Bolo zistené, že zámok zo salónu bol vylomený zvnútra. Páchateľ už vnútri bol. Prišiel Rebello z inšpekcie. Kvôli Rolandovmu útoku na Corsa. Oznámi Julie, že Corso bol zabitý. Svedok popísal páchateľa ako Rolanda. Julie tomu nemôže uveriť. Roland by nikoho nezabil. Rebell je agresívny a neovláda sa, ide proti Rolandovi. Roland bol navštíviť Marca. Bol to jeho informátor ohľadom Corsa. Corso sa vraj zháňal po niekom, kto by zabil Chloé. Za meno chce desaťtisíc euro. Recepčná Nathasha zo salónu je predvolaná na výsluch. To ona pustila vraha do salónu. Dohodli sa, že on ukradne peniaze z kasy a podelí sa. Nathasha začne plakať. Netušila, že Chloé zabije.Rebell si pozve Rolanda. Chce ho suspenzovať. Roland na neho zaútočí a utečie preč. To je chyba. Rebell to vzal tak, že sa priznáva ku Corsovej vražde.
Réžia T. Petit
Hrajú V. Genestová, G. Gabriel, J. Lauretová a ďalší
Rok výroby 2011
Krajina Francúzsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.