Teória veľkého tresku X

seriál
X. 17 Blíži sa Comic-Con. Kamaráti by na neho radi vyrazili. Začínajú sa však objavovať problémy. Rajesh na Comic-Con nemá peniaze, pretože sa práve finančne osamostatnil a musí šetriť. Najal si Sheldona, aby spravoval jeho financie, a ten mu zakázal vyhadzovať peniaze za hlúposti. Howard má malé dieťa a Bernadette sa moc nepáči, že by bol päť dní preč. A Penny s Leonardom majú síce v pláne ísť spolu, ale nevedia, ako jedom druhému povedať, že sa im do toho nechce. X. 18 Raj zháňa bývanie. Ponúknu mu ho hneď Howard s Bernadette aj Penny s Leonardom. Raj si vyberie, že bude bývať u Penny s Leonardom. Z toho je celý nesvoj Sheldon, pretože ide o jeho bývalú izbu. Zavolá preto Leonardovej matke, aby mu ako psychologička povedala, prečo to vníma tak negatívne. X. 19 Sheldon a Amy sa prvýkrát púšťajú do profesionálnej spolupráce, ale kvôli ich milostnému vzťahu je kvalita ich výslednej práce veľmi pochybná. Zistia, že možnosť navzájom sa urážať, povzbudzuje ich kreativitu. Penny a Raj sa medzitým zbližujú, kvôli čomu sa Leonard cíti odstrčený. X. 20 Sheldon sa prinúti k práci s Howardom a Leonardom na navádzacom systéme a na projekte s Amy v jeden deň, čo vyústi v nachladnutie a prebudenie bez spomienok na to, čo sa dialo po konzumácii liekov. Sheldon sa preto snaží zistiť, čo v čase výpadku pamäti robil. Bernadette sa medzitým cíti previnilo kvôli svojmu skorému návratu do práce.
Hrajú J. Galecki, J. Parsons, K. Cuocová
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.