Bumblebee

film
Akčné sci-fi USA (2018). Charlie Watsonová je obyčajné 18-ročné dievča, ktoré k narodeninám dostalo svoje prvé auto. Majiteľ autoservisu jej daroval rozbitého žltého Chrobáka. Nie je to však obyčajná haraburda, ale Transformer Bumblebee, ktorý sa v zapadnutom kalifornskom mestečku ukrýva pred ľuďmi aj nepriateľskými Transformermi. V roku 1987 oslavuje Charlie Watsonová osemnásť rokov, hoci veľa dôvodov pre radosť nemá. Nádej, že dostane od rodiny vysnívané auto, sa rozplynie vo chvíli, keď rozbalí mimoriadne trápne darčeky. Až majiteľ autobazáru a vrakoviska sa nad ňou zľutuje a daruje jej žltý Volkswagen Chrobák. Autíčko je však úplne rozbité a len ten najväčší optimista by dúfal, že bude ešte niekedy jazdiť. Charlie s ním aspoň doskáče domov a pokúsi sa ho v garáži opraviť. Keď na podvozku zazrie dve veľké modré oči, pochopí, že to nie je obyčajné auto. S autobotom Bumblebeem sa rýchlo spriatelí, hoci s ním nemôže komunikovať inak než hudbou z autorádia. Po autíčku však intenzívne pátrajú nielen nepriateľsky naladení Deceptikoni z jeho rodnej planéty, ale aj rovnako nebezpečný vládny agent Burns. Charlie a Bumblebee nemajú čas ani priestor, aby sa bližšie zoznámili. Na úteku pred mocným nepriateľom však zistia, že hoci sú pomerne nesúrodou dvojicou, dokážu vytvoriť neporaziteľný tím.
Réžia T. Knight
Hrajú H. Steinfeldová, J. Cena, J. Lendeborg Jr., J. Drucker, P. Adlonová, J. Ortiz, S. Schneider, R. Hoyos, G. Turman, L. Cariou, F. Dryer
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.