Psia duša 2

film
Pokračovanie celosvetovo úspešného rodinného filmu Psia duša, v ktorom milovaný pes Bailey nájde nový zmysel života. Nadviaže pevné puto s tými, ktorých zbožňuje, a spoločne sa vydajú na miesta, ktoré si nedokázali predstaviť ani vo sne. Tak sa začína Baileyho dobrodružná cesta niekoľkými životmi naplnenými láskou, priateľstvom, vernosťou a tiež niekoľkými naozaj skvelými poškrabkaniami na brušku. Bailey je dobrý pes. Má za sebou niekoľko rušných a pohnutých životov, ale svoju misiu splnil a teraz si spokojne žije u svojej rodiny. Až kým sa neobjaví nový prírastok – malá vnučka Clarity, ktorá bude tiež čoskoro potrebovať svojho verného štvornohého ochrancu. Keď ju jej mama z farmy odvedie, Bailey svojmu pánovi sľúbi, že sa o ňu postará. Podmanivý príbeh nádeje, bezhraničnej oddanosti a najmä lásky chytí za srdce nielen majiteľov domácich miláčikov.
Réžia G. Mancuso
Hrajú J. Gad, D. Quaid, K. Prescott, M. Helgenberger, B. Gilpin, H. Lau, A. R. Fortson, I. Chen, E. Volk
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.