Akčný park

film
Komédia USA (2018). Johnny Knoxville sa vracia so svojimi šialenými kaskadérskymi kúskami v ďalšej akčnej bláznivej komédii. Sympatický podnikateľ D.C. je majiteľom lacného zábavného parku, v ktorom neexistujú žiadne obmedzenia. Keď v susedstve otvorí bohatá spoločnosť gigantický zábavný megapark, D.C. je v snahe zachrániť svoj malý Action Point ochotný riskovať úplne všetko a predviesť aj tie najšialenejšie kúsky. Rozkošne strelený mladý podnikateľ D.C. je majiteľom lacného zábavného parku, v ktorom sú všetky atrakcie postavené s minimálnym ohľadom na bezpečnosť, ale s dôrazom na maximálnu zábavu. Vo chvíli, keď za ním prichádza pubertálna dcéra Boogie, s ktorou sa dlho nevidel, otvára v susedstve bohatá spoločnosť nový gigantický zábavný megapark, ktorý ohrozuje budúcnosť Action Pointu. Aby zachránil svoj malý milovaný park aj vzťah s dcérou, D.C. je ochotný so svojou partičkou bláznivých zamestnancov riskovať úplne všetko a predviesť aj tie najšialenejšie kúsky.
Réžia T. Kirkby
Hrajú J. Knoxville, E. Worthington-Coxová, Ch. Pontius, D. Bakkedahl, J. Pemberton, B. Lundy-Paineová, E. Manaka, J. Hoover, C. McVicker
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.