Za nepriateľskou líniou: Tajná misia

film
Akčný film USA (2014). Na nelegálnej misii v Afrike musí jednotka SEAL vypátrať tajnú uránovú baňu a prekaziť predaj obrovského množstva uránu na výrobu zbraní medzinárodným teroristom. Počas neschválenej tajnej misie v Afrike odhalí malá špeciálna jednotka námorníctva Spojených štátov SEAL informácie poukazujúce na plánovaný predaj obrovského množstva uránu, ktorý je vhodný na výrobu zbraní. Bez predchádzajúcich príprav a akejkoľvek pomoci sa musí tím počas necelých tridsiatich šiestich hodín prebojovať cez neľútostnú armádu vojenského diktátora, ktorá stráži tajnú uránovú baňu ukrytú hlboko uprostred zradného Konga. Ich cieľom je zabezpečiť urán a odhaliť neznámeho kupca. Krajine, ktorá je jednou z najväčších hrozieb Ameriky, totiž ostáva už len posledný krôčik k tomu, aby sa stala skutočnou jadrovou veľmocou a len Seal Team 8 jej v tom môže zabrániť!
Réžia R. Reiné
Hrajú T. Sizemore, L. Shrapnel, A. Oseyemi, M. Everson, D. Meyer, T. van Graanová, L. Kirkwood, A. Merielová, C. Moss, D. Edy, L. Gopal, B. L. Boumanová, W. Grier
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.