Columbo (4)

seriál
Veľké podvody. Detektívny seriál USA (1989). Plukovník Frank Brailie pracuje v nadácii slávneho armádneho veterána, generála Padgeta. Okrem práce vo vojenskom výcvikovom tábore sa venuje najmä tajnému Fondu špeciálnych projektov. Jedného dňa ho začne vydierať seržant Lester Keegan, ktorý odhalí, že Fond špeciálnych projektov slúži Brailiemu na financovanie nezákonného obchodu so zbraňami a na jeho osobné obohacovanie. Brailie zabije Keegana počas nočného vojenského cvičenia a zmanipuluje stopy, ktoré hovoria, že Keegan zomrel nešťastnou náhodou. Nastrčeným dôkazom však neverí geniálny policajný detektív Columbo. Pokrčený baloňák, obnosené oblečenie, lacná cigara, staré vyslúžilé auto - a geniálny detektívny mozog. Poručíka Columba, geniálneho detektíva z oddelenia vrážd v Los Angeles, zločinci často podceňujú, pretože v svojom tradičnom plášti a starej rachotine Peugeot 403 Cabrio, ktorú používa ako dopravný prostriedok, vyzerá skôr ako nekompetentná nula alebo životný skrachovanec. Pod týmto zovňajškom však Columbo skrýva svoj brilantný mozog, ktorému neunikne jediný detail, vďaka čomu dokáže vyriešiť aj tie najkomplikovanejšie prípady vrážd.
Réžia S. Wanamaker
Hrajú P. Falk, R. Foxworth, A. Romano, J. Eilberová, S. Elliott
Rok výroby 1989
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.