Myšlienky vraha II (5)

seriál
Krimiseriál USA/Kan. (2006). Pred troma mesiacmi sériový zločinec znásilnil päť študentiek. Potom sa na niekoľko týždňov odmlčal, až teraz znásilnil dve tridsaťročné ženy. Na obe čakal doma a svojim obetiam sa vždy ohlásil cez záznamník. Policajti síce majú jeho DNA, ale tá nie je v databáze. Kým tím doletí do mesta, kde došlo k znásilneniam, násilník napadne ďalšiu obeť... Mandy Patinkin ako špičkový špeciálny agent Gideon skúma spôsob správania sa zločincov. S elitným tímom analytikov FBI zostavuje osobnostné profily masových vrahov a snaží sa preniknúť do ich temných a komplikovaných myslí, aby predišli ďalším vražedným útokom. Kým radoví detektívi pri vyšetrovaní zločinu hľadajú dôkazy a usvedčujúce materiály, experti sa usilujú odhaliť vrahovu osobnosť, vypracovať jeho profil, odhaliť pôsob, akým premýšľa. Sú to lovci, ktorí postupujú zvnútra na povrch, aby postupne zúžili počet podozrivých.
Réžia T. Matheson
Hrajú M. Patinkin, T. Gibson, L. Glaudiniová, S. Moore, M. G. Gubler, A. J. Cooková
Rok výroby 2006
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.