Hawaii 5.0 X (14)

seriál
Nehoda. Krimiseriál USA (2020). Detektív Danny Williams zachraňuje život ženy, ktorej auto po dopravnej nehode visí z útesu. Steve McGarrett je zmätený správaním svojho psa Eddieho, pričom netuší, že zviera prežilo viac než znesie jeho psychika. Danny súperí s časom, aby zachránil život ženy po tragickej dopravnej nehode. Jej auto visí z útesu a hrozí, že každú chvíľu spadne do rokliny. Steve McGarrett požiada kolegyne Quinn Liuovú a Tani Reyovú o pomoc, keď jeho pes Eddie podľahne dôsledkom stresujúcich zážitkov a trpí post-traumatickou stresovou poruchou. Prežite peklo v raji! Aj v tieni havajských paliem sa odohrávajú tie najtemnejšie zločiny. Preto má špeciálna operačná policajná jednotka Five-0 povolené aj to, čo je pre iné bezpečnostné zložky absolútne tabu. Elitný policajný tím Five-0 chráni havajské ostrovy pred zločinom. Detektív Steve McGarrett a jeho vyšetrovací tím Five-0 aj naďalej bojujú proti zločinu na havajských ostrovoch.
Réžia P. Weller
Hrajú A. O’Loughlin, S. Caan, I. A. Dale, M. Rathová, B. Koale, K. Lawová, J. Garcia, Ch. McBride, T. Willy, D. Chun, K. Balmilerová
Rok výroby 2020
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.