Což takhle dát si špenát

film
Hrdinami komédie plnej krkolomných absurdných zápletiek, zámen, zmätkov a rozuzlení sú fuškári Jarda Zemánek (VLADIMÍR MENŠÍK) a Franta Liška (JIŘÍ SOVÁK), ktorým nič nie je sväté. Sotva sa dostanú z väzenia, kde sa ocitli kvôli nepodarenej krádeži liehu, už sa aj vezú v ďalšom maléri. Oboch výmyselníkov si totiž najme majiteľ kozmetického salóna v hoteli Imperial, ktorý sa spolčil s docentom Mlejnkom (ČESTMÍR ŘANDA) z výskumného ústavu, kde práve vynašli prístroj na regeneráciu starých dojníc. Obaja chcú, aby Zemánek s Liškom získali presnú kópiu prístroja, ktorú ale využijú na to, aby bohatým paničkám navrátili stratenú mladosť. Má to však háčik. Kto chce liečebnú kúru podstúpiť, nesmie v kritickej dobe jesť špenát, ktorý účinky prístroja znásobuje...
Réžia V. Vorlíček
Hrajú V. Menšík, J. Sovák, I. Janžurová, M. Kocourek, O. Hach, F. Filipovský, I. Maříková, P. Přívozník, S. Zázvorková, J. Somr
Rok výroby 1977

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.