Smrť jej pristane

film
Komédia USA (1992). Všetky ženy chcú byť večne mladé. A pre krásu sú ochotné poriadne trpieť! Oscar za najlepšie vizuálne efekty. Spisovateľka Helen a herečka Madeline sa nenávidia už dlhé roky. Madeline je totiž vydatá za plastického chirurga Ernesta Menvillea, niekdajšieho Heleninho snúbenca. Po tom, čo sa Helen zotaví z duševného zrútenia, prisahá, že sa pomstí a Ernesta získa späť. Zároveň spriada plány, ako Madeline zniesť zo sveta. Obe sokyne však tajne vypijú zázračný elixír mladosti. Hoci sa snažia zabiť navzájom, úplnou náhodou zistia, že to nebude možné, pretože sa stali nesmrteľnými a nič nebude také ako predtým. Uvädajúca a preafektovaná hviezdička šoubiznisu Madeline Ashtonová si začne uvedomovať, že na rozdiel od plastikových hračiek ľudia starnú a päťdesiatka sa k nej blíži míľovými krokmi. Jej priateľka, úspešná vydavateľka Helen Sharpová, má s večnou mladosťou podobné problémy a navyše, keď ju prepadne osobná kríza, obludne priberá. Medzi oboma ženami sa nešťastne potáca doktor Ernest Menville, ktorého najlepšou priateľkou je fľaša whisky a namiesto plastickej chirurgie vykonáva obhliadky mŕtvol. Do honby za stratenou mladosťou a pôvabom napokon zasiahnu temné sily v podobe čarodejnice Lisle von Rhumanovej a súboj dvoch zázračne omladených sokýň začne byť poriadne morbídny. Nemôžu sa navzájom ani pozabíjať, pretože sa vďaka zázračnému elixíru stali nesmrteľnými. A. Reed-Hallová, M. Johnsonová, S. Pollack, J. Ingle, C. von Franckenstein a ďalší.
Réžia R. Zemeckis
Hrajú M. Streepová, B. Willis, G. Hawnová, I. Rosselliniová, I. Ogilvy, A. Storke, N. Fishová
Rok výroby 1992
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.