Veľká Northfieldska lúpež

film
Western USA (1972). Dvaja najslávnejší banditi, Jesse James a Cole Younger, spoja svoje sily, aby uskutočnili najväčšiu bankovú lúpež v histórii Divokého západu. Jedni ich považujú za hrdinov, iní za chladnokrvných zločincov. Gangy Jesseho Jamesa a Cole Youngera spoja svoje sily, aby vylúpili Northfieldsku banku, jednu z najväčších na Divokom západe. Bandy Jesseho Jamesa a Colea Youngera sa preslávili prepadávaním vlakov, dostavníkov a bankovými lúpežami v Missouri. V skutočnosti však pomáhali chudobným roľníkom v boji proti mocným železničným spoločnostiam. Jedni ich považovali za hrdinov, iní za chladnokrvných zločincov. V roku 1876, keď sa k nim spravodlivosť opäť raz obrátila chrbtom, šéfovia Jesse a Cole sa dohodli, že spoja svoje sily a vylúpia prvú národnú banku banku v minnesotskom Northfielde, najväčšiu banku na západ od rieky Mississippi. Plán bol celkom dobrý, lenže potom sa stalo niečo, s čím nikto nerátal. A následky boli ničivé...
Réžia P. Kaufman
Hrajú C. Robertson, R. Duvall, L. Askew, R. G. Armstrong, D. Elcar, D. Moffat, J. Pearce, M. Clark, W. Sutherlin
Rok výroby 1972
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.