Rýchlo a zbesilo 7

film
Krimitriler USA (2015). Drsný zloduch, ktorého naši hrdinovia spravodlivo potrestali, má ešte drsnejšieho brata, a ten sa chce pomstiť. Zabijak Deckard Shaw prichádza zmasakrovať rodinu Dominica Toretta a jeho kumpánov za svojho brata Owena, ktorý leží v kóme v nemocnici. Aj autá môžu lietať. Aspoň v nesmrteľnej filmovej sérii Rýchlo a zbesilo to vždy zaručene platí. Jej odvážni hrdinovia už stihli prežiť mnohé neuveriteľné dobrodružstvá, ale teraz narazia na nepriateľa, vedľa ktorého budú všetci ich doterajší súperi vyzerať ako nevinné deti z materskej škôlky. V predchádzajúcom šiestom príbehu zloduch Owen Shaw obťažoval našich hrdinov tak intenzívne, že ho museli zastaviť. Aj keď ho pritom takmer pripravili o život a v kóme poslali do nemocnice. Jeho rozhnevaný starší brat Deckart Shaw sa rozhodne, že na oplátku pripraví o život nielen ich, ale aj ich rodiny a všetkých blízkych. Bez ohľadu na to, ako rýchli či zbesilí budú. A Dominicovi Torettovi, jeho rodine a kamarátom pôjde naozaj o život, pretože Deckart je dokonalý stroj na zabíjanie, ktorý vycvičila špeciálna elitná vojenská jednotka.
Réžia J. Wan
Hrajú V. Diesel, P. Walker, D. Johnson, J. Statham, K. Russell, M. Rodriguezová, J. Brewsterová, T. Gibson, Ludacris, D. Hounsou, L. Black, N. Emmanuelová, E. Patakyová, G. Gadotová, J. Brotherton, L. Evans, N. Gugliemi, A. Fazal, R. Rouseyová
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.