Láska všetko prekoná

film
Učiteľka Lauren Christensenová (Madeline Leon) uviazla uprostred zúriacej búrky, ktorá spôsobila ničivé záplavy. Nebojácne sa vrhne do boja s rozbúreným živlom, aby dostala svojho psa Bustera do bezpečia. Nájde ho však v náručí Collina Trauba (Bo Yokely), ktorý s ním kráča cez prívalový dážď. Keďže niet kam utiecť, vezme Collina aj svojho psa na noc do bezpečia svojej stodoly. Napriek tomu, že jej zachránil psa, Lauren je na Collina stále nahnevaná, pretože s ňou pred piatimi rokmi odmietol ísť na rande, pričom je presvedčená, že svoje telefónne číslo dal každej žene v meste okrem nej. Len čo sa búrka rozplynie, Lauren zistí, že povodeň zničila jej rodinný dom, ale namiesto toho, aby sa cítila skleslá, je odhodlaná ho svojpomocne znova postaviť. Kým nebude dokončený jej nový domov, zostáva v rehabilitačnom centre, spí na poľných lôžkach a jedáva so svojou komunitou jednoduché jedlá. Lauren je šokovaná keď zistí, že jej snúbenec, úspešný podnikateľ, pokračuje v stavbe bez nej. Po hádke trávia nejaký čas od seba, čo Lauren umožňuje vidieť silné stránky Collina ako vodcu komunity, jeho láskavosť k ostatným a veľkú remeselnú zručnosť. Medzi Lauren a Collinom postupne vzniká skutočné priateľstvo. Možno je to však niečo viac ako len priateľstvo? Collinov brat mu dá niekoľko múdrych vzťahových rád, čo mu umožní vysporiadať sa s rodinnou históriou a ešte viac sa zblížiť s Lauren. Ich láska rastie, keď si spoločne budujú svoj nový domov.
Réžia E. J. Sutherlandová
Hrajú M. Leonová, B. Yokely, C. J. Williams, D. Chrismanová, C. Morgan
Rok výroby 2019
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.