Zelený sršeň

film
Britt Reid (Seth Rogen) je synom jedného z najprominentnejších mediálnych magnátov v Los Angeles. Vedie bezstarostný život plný večierkov a zábavy. Všetko sa zmení v momente, keď jeho otec (Tom Wilkinson) záhadne umrie. Synovi zanechá svoje obrovské impérium. Britt uzavrie podivné priateľstvo s jedným z otcových najpodnikavejších zamestnancov, ktorý sa volá Kato (Jay Chou). Prvýkrát v živote vidí šancu urobiť niečo zmysluplné - bojovať proti zločinu. Ako Zelený sršeň spolu so svojím sluhom ignorujú právny systém a sami sa púšťajú do boja s nebezpečnými zločincami. Kato vytvorí vďaka svojim schopnostiam nezničiteľné auto. Zelený sršeň a Kato si veľmi rýchlo urobia meno a pomocou Brittovej krásnej sekretárky Lenore Case (Cameron Diaz) začnú pátrať po mužovi, ktorý kontroluje podsvetie v Los Angeles. Tento prípad však nebude taký jednoduchý, ako si pôvodne mysleli.
Réžia M. Gondry
Hrajú S. Rogen, C. Diazová, J. Chou, T. Wilkinson, Ch. Waltz
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.